• −30%

Žurnalas „Malonės šauklys“ 2016/1 (1) - Evangelija

1,00 €
0,70 € -30% nuolaida
Nėra mokesčio

„Malonės šauklys“ - tai naujas krikščioniškas žurnalas. Kiekviename numeryje bus vis nauja Šventojo Rašto tema, kurią atskleis žymiausi praėjusių amžių krikščionių rašytojai, kurių veikalai jau seniai tapo krikščioniška klasika.

Kiekis

68
Leidykla:
VšĮ Reformatų literatūros centras
Išleidimo metai:
2016
Puslapių skaičius:
52
Formatas:
15x21,5
Viršelis:
Minkštas
Svoris:
0.078 kg
 

Saugus atsiskaitymas su Paysera

 

Greitas pristatymas į paštomatus

 

Užsakymai ir konsultacija telefonu

Brangūs broliai ir seserys Kristuje,

Džiaugiamės galėdami Lietuvos krikščionims pristatyti naują žurnalą lietuvių kalba „Malonės šauklys“.

Dar 2012 metais mums gimė idėja leisti krikščionišką žurnalą Lietuvos tikintiesiems, tačiau ilgą laiką nežinojome nei nuo ko pradėti, nei turėjome tinkamą turinį. Tačiau žinome viena – turėjome troškimą padėti tikintiesiems labiau pažinti Viešpatį Jėzų Kristų ir tiesas apie Jį. Troškimas buvo geras, tačiau Dievas veikė kaip Jis nori ir kada nori, kad visa garbė atitektų Jam vienam.

Tad po trijų metų, 2015-aisiais, vienos išvykos už Atlanto metu, mums į rankas pateko įdomus leidinys - „Free Grace Broadcaster“, JAV leidžiamas nuo 1970 metų rugsėjo mėnesio. Dabar jis išeina keturis kart per metus 32 tūkst. egzempliorių tiražu.

Solidus žurnalo turinys bei pati idėja atkreipė mūsų dėmesį – kiekvienas numeris atskleidžia vis naują Šventojo Rašto temą ir kiekvieno straipsnio ta tema autoriai – žymiausi praėjusių amžių krikščionių rašytojai, kurių veikalai tapo krikščioniška klasika.

Grįžę į Lietuvą nedelsiant susisiekėme su leidėjais dėl galimybės versti šį leidinį į lietuvių kalbą. Sulaukėme malonaus atsakymo ir sutikimo, pradėjome darbą, ir pirmąjį leidinį pristatome mūsų skaitytojams. Jei Viešpats teiksis palaiminti leidybą, planuojame jį leisti dukart per metus.

Žurnalas bus naudingas asmeniniam ramybės laikui su Dievu, studijavimui, mokymui, bažnyčių ganytojams, rengiant pamokslus jų kaimenėms.

Jį primygtinai rekomenduojame skaityti iš eilės, neatsirenkant pagal autorius ar pavadinimus, nes pirmieji įvadiniai straipsniai supažindina skaitytoją su aptariama tema, kuri vis labiau ir labiau atsiskleidžia jį nuosekliai skaitant.

Žurnalo simbolinė 1 eur kaina padės padengti spausdinimo kaštus, nes žurnalą leidžiame nedideliu tiražu, kurį išpardavus, papildomų kopijų ateityje nebespausdinsime.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Jums taip pat gali patikti

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Tada prisijunkite arba atkurkite slaptažodį