Viešoji įstaiga „Reformatų literatūros centras“, įkurta 1999 m. pabaigoje, yra ne pelno siekianti įstaiga, kurios tikslas – skleisti XVI a. reformacijos principus ir skelbti biblinę krikščionybę per spausdintą žodį. Siekiame aprūpinti Lietuvos žmones geriausiomis krikščioniškomis knygomis bei resursais lietuvių, rusų bei anglų kalbomis – kad jie galėtų pažinti vienintelį tikrąjį Dievą ir Jo siųstąjį Jėzų Kristų (Jn 17, 3).

Šiame sunkiame, bet šlovingame darbe esame palaikomi daugelio krikščionių maldomis ar padrąsinančiu žodžiu, tačiau be piniginių lėšų išsikelti tikslai negali būti įgyvendinti. Todėl prašome ir kviečiame Jus asmeniškai prisidėti prie Evangelijos skleidimo Lietuvoje.

Tai galite padaryti žemiau nurodytais būdais:

PIRKDAMI PAS MUS KNYGAS

Nėra geresnio būdo palaikyti ir paremti leidėją, kaip pirkti jo produkciją taip išreiškiant pritarimą jo vykdomai veiklai. Šioje veikloje grįžtamasis ryšys yra nepaprastai brangus, tad didžiausias mūsų darbo įvertinimas yra pirkti mūsų išleistas knygas sau ar tiems, kam jos galėtų būti reikalingos.

PARAMA PER BANKĄ

Kadangi mūsų leidykla turi paramos gavėjo statusą, galite bet kokio dydžio auką persiųsti mums banko pavedimu pagal kontaktų puslapyje nurodytus rekvizitus, pavedimo paskirtyje įrašydami „Parama veiklai. Būsime dėkingi už bet kokio dydžio auką.

PARAMA PER PAYPAL

Taip pat mūsų leidybos veiklą galite paremti per PayPal sistemą, skirdami bet kokio dydžio auką. Tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

1,2% GPM

Visą informaciją apie šį paramos tipą rasite čia.Širdingai dėkojame Viešpačiui už Jūsų paramą.

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Tada prisijunkite arba atkurkite slaptažodį