1) Per Lietuvos pašto kurjerį LP EXPRESS

Šis kurjeris siuntinį paims iš mūsų knygyno ir pristatys Jums į namus labai greitai – kitą darbo dieną nuo siuntinio įteikimo, jei užsakymas pateikiamas iki 12 valandos darbo dienomis ir jei prekę turime sandėlyje. Jei prekių pristatymas užtruktų, apie tai Jus informuosime nurodytu kontaktiniu telefonu ar el. paštu. Galima sekti siuntą.

2) Per Lietuvos paštą, siunčiant:                 

     a) Pirmenybine siunta BE SEKIMO. Pirmenybinis siuntimas | Grąžinimas neatsiėmimo atveju.

     b) Pirmenybinė siunta PASIRAŠYTINAI. Pirmenybinis siuntimas | Siuntos kelio sekimas | Įteikimas pasirašytinai | Grąžinimas neatsiėmimo atveju.

3) Prekes galima atsiimti Reformatų knygyne Vilniuje

Mokėkite tik už prekes. Pirkimo proceso metu Pristatymo dalyje pasirinkite Prekes atsiimti REFORMATŲ KNYGYNE Vilniuje.

Po užsakymo kviesime apsilankyti pas mus per 1 mėnesį nuo užsakymo atlikimo. Tada ir galėsite atsiimti Jūsų rezervuotas prekes bei už jas apmokėti grynaisiais arba kortele.

 

4) Omniva paštomatai

Tai pats populiariausias pirkėjų pasirenkamas siuntimo būdas. Siuntą įdėsime į Omniva paštomatą ir kurjeris pristatys siuntą į artimiausią paštomatą pagal Jūsų nurodytą siuntos gavimo adresą. Jei norite gauti į konkretų paštomatą – prašome užsakymo procese komentare nurodyti paštomato miestą ir adresą. Galima sekti siuntą.

 

     S siunta – dažniausiai tinka perkant iki 4 vidutinio dydžio knygų.

     M siunta – perkant tarp 5-9 vidutinio dydžio knygų.

     L siunta – perkant nuo 10 knygų ir daugiau.

Kaip skaičiuojamas pristatymas knygyne?

Standartinis nustatytas tarifas knygyne – siunčiant nepirmenybine neregistruota siunta per Lietuvos paštą.

Jei norite, kad prekės būtų pristatytos per kurjerį arba kitu būdu, galėsite pasirinkti norimą kurjerį priešpaskutiniame užsakymo etape Pristatymas.

 

Gavote apgadintą siuntą. Kaip elgtis?

Nors kiekvieną siuntą kruopščiai supakuojame, gabenimo metu kartais gali būti pažeista/apgadinta pakuotė. Gavę siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę, ir pastebėję neatitikimų, pažeidimų, ar sugadinimų, praneškite tai mums, nufotografuokite apgadintą siuntą bei surašykite laisvos siuntos pažeidimo aktą kokios prekės ir kaip buvo apgadintos. Pasirašius ir priėmus siuntą, laikoma, kad ji perduota nepažeista. Apie pastebėtus prekių trūkumus, atsiradusius pristatymo metu, papildomai turite informuoti ir Reformatų knygyną.

 

Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis.

 

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Tada prisijunkite arba atkurkite slaptažodį