1) Lietuvos pašto kurjeris LP EXPRESS

Šis kurjeris siuntinį paims iš mūsų knygyno ir pristatys Jums į namus labai greitai – kitą darbo dieną nuo siuntinio įteikimo, jei užsakymas pateikiamas iki 12 valandos darbo dienomis ir jei prekę turime sandėlyje. Jei prekių pristatymas užtruktų, apie tai Jus informuosime nurodytu kontaktiniu telefonu ar el. paštu. Galima sekti siuntą.

 

2) Lietuvos paštas

     a) Pirmenybine siunta BE SEKIMO. Pirmenybinis siuntimas | Grąžinimas neatsiėmimo atveju.

     b) Pirmenybinė siunta PASIRAŠYTINAI. Pirmenybinis siuntimas | Siuntos kelio sekimas | Įteikimas pasirašytinai | Grąžinimas neatsiėmimo atveju.

 

3) Omniva arba LP Express paštomatai

Tai pats populiariausias siuntimo būdas. Prašome užsakymo procese komentare nurodyti paštomato adresą arba pavadinimą. Galima sekti siuntą. Nenurodžius konkretaus norimo paštomato, siuntą išsiųsime į artimiausią paštomatą pagal Jūsų gavimo adresą.

     S siunta – dažniausiai tinka perkant iki 4 vidutinio dydžio knygų.

     M siunta – perkant tarp 5-9 vidutinio dydžio knygų.

     L siunta – perkant nuo 10 knygų ir daugiau.

 

4) Atsiėmimas Reformatų knygyne Vilniuje

Mokėkite tik už prekes. Pirkimo proceso metu Pristatymo dalyje pasirinkite Prekes atsiimti REFORMATŲ KNYGYNE Vilniuje.

Paruošus užsakymą kviesime apsilankyti pas mus per 1 mėnesį nuo užsakymo atlikimo. Už rezervuotas prekes galėsite apmokėti grynaisiais arba kortele.

 

Kaip apskaičiuojamas pristatymas?

Numatytasis tarifas knygyne – siunčiant pirmenybine siunta BE SEKIMO per Lietuvos paštą.

Jei norite, kad prekės būtų pristatytos per kurjerį arba kitu būdu, galėsite pasirinkti norimą variantą priešpaskutiniame užsakymo etape Pristatymas.

 

Gavote apgadintą siuntą. Kaip elgtis?

Nors kiekvieną siuntą kruopščiai supakuojame, gabenimo metu kartais gali būti pažeista/apgadinta pakuotė. Gavę siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę, ir pastebėję neatitikimų, pažeidimų, ar sugadinimų, praneškite tai mums, nufotografuokite apgadintą siuntą bei surašykite laisvos siuntos pažeidimo aktą kokios prekės ir kaip buvo apgadintos. Pasirašius ir priėmus siuntą, laikoma, kad ji perduota nepažeista. Apie pastebėtus prekių trūkumus, atsiradusius pristatymo metu, papildomai turite informuoti ir Reformatų knygyną.

 

Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis.

Atnaujinta 2024-03-27

 

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Tada prisijunkite arba atkurkite slaptažodį