1) Per Lietuvos pašto kurjerį LP EXPRESS

Šis kurjeris siuntinį paims iš mūsų knygyno ir pristatys Jums į namus labai greitai – kitą darbo dieną nuo siuntinio įteikimo, jei užsakymas pateikiamas iki 12 valandos darbo dienomis ir jei prekę turime sandėlyje. Jei prekių pristatymas užtruktų, apie tai Jus informuosime nurodytu kontaktiniu telefonu ar el. paštu. Galima sekti siuntą.

2) Per Lietuvos paštą, siunčiant IŠPERKAMĄJA siunta

Už prekes Jums reikės apmokėti bei jas atsiimti savo pašto skyriuje. Galima sekti siuntą.

Paslaugos kainą sudaro:

     a) pašto siuntos išpirkimo mokestis,

     b) pašto siuntos registravimas,

     c) siuntimo kaina, apskaičiuojama atsižvelgiant į siuntinio svorį pagal nustatytus Lietuvos pašto tarifus.

3) Per Lietuvos paštą, siunčiant:                 

     a) Pirmenybine REGISTRUOTA siunta. Siunčiama pirmenybiniu registruotu paštu. Galima sekti siuntą. Pristatoma per 1-2 darbo dienas.

     b) Pirmenybine neregistruota siunta. Paprastoji pirmenybinė siunta (neregistruota). Pristatoma per 2-3 darbo dienas.

     c) Nepirmenybine REGISTRUOTA siunta. Siunčiama nepirmenybiniu paštu, tačiau registruojant siuntą galima sekti jos buvimo vietą. Pristatoma per 1-2 darbo dienas.

     d) Nepirmenybine neregistruota siunta. Tai pats pigiausias siuntimo būdas. Pasirinkdamas šį pristatymo būdą, pirkėjas sutinka gauti neregistruotą siuntą ir prisiima visas galimas rizikas (knygynas negali garantuoti šio pristatymo patikimumo, ypač esant didesnės vertės siuntai). Pristatoma per 2-3 darbo dienas.

4) Prekes galima atsiimti Reformatų knygyne Vilniuje

Mokėkite tik už prekes. Pirkimo proceso metu Pristatymo dalyje pasirinkite Prekes atsiimti REFORMATŲ KNYGYNE Vilniuje.

Po užsakymo kviesime apsilankyti pas mus per 1 mėnesį nuo užsakymo atlikimo. Tada ir galėsite atsiimti Jūsų rezervuotas prekes bei už jas apmokėti grynaisiais arba kortele.

Taip pat galite atsiimti prekes Reformatų knygyne, o apmokėti banko pavedimu arba per PayPal.

 

5) Omniva paštomatai

Tai bene pats populiariausias pirkėjų pasirenkamas siuntimo būdas. Siuntą įdėsime į Omniva paštomatą ir kurjeris pristatys siuntą į artimiausią paštomatą pagal Jūsų nurodytą siuntos gavimo adresą. Jei norite gauti į konkretų paštomatą – prašome užsakymo procese komentare nurodyti paštomato miestą ir adresą. Galima sekti siuntą.

 

     S siunta – dažniausiai tinka perkant iki 4 vidutinio dydžio knygų.

     M siunta – perkant tarp 5-9 vidutinio dydžio knygų.

     L siunta – perkant nuo 10 knygų ir daugiau.

 

Kaip skaičiuojamas pristatymas knygyne?

Standartinis nustatytas tarifas knygyne – siunčiant nepirmenybine neregistruota siunta per Lietuvos paštą.

Jei norite, kad prekės būtų pristatytos per kurjerį arba kitu būdu, galėsite pasirinkti norimą kurjerį priešpaskutiniame užsakymo etape Pristatymas.

 

Ar galite gauti norimas prekes, jei gyvenate ne Lietuvoje?

Taip, galite. Mūsų knygynas siunčia prekes taip pat ir į užsienį - visas Europos Sąjungos valstybes, Jungtinę karalystę, Jungtines Amerikos Valstijas, Kanadą bei Australiją.

Formuojant užsakymą į užsienį, jo svoris gali būti iki 10 kg. Siunčiant į užsienio šalis, prie siuntimo mokesčio yra įskaičiuotas privalomas Lietuvos pašto mokestis už Siuntinio registravimą bei įvertinimą.

 

Gavote apgadintą siuntą. Kaip elgtis?

Nors kiekvieną siuntą kruopščiai supakuojame, gabenimo metu kartais gali būti pažeista/apgadinta pakuotė. Gavę siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę, ir pastebėję neatitikimų, pažeidimų, ar sugadinimų, praneškite tai kurjeriui bei surašykite siuntos pažeidimo aktą. Pasirašius ir priėmus siuntą, laikoma, kad ji perduota nepažeista. Apie pastebėtus prekių trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, papildomai turite informuoti ir Reformatų knygyną.

 

Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis.

 

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Tada prisijunkite arba atkurkite slaptažodį