• Išparduota
Biblijos pasakojimai apie Jėzų

Biblijos pasakojimai apie Jėzų. Kiekviena istorija šnabžda Jo vardą

Sally Lloyd-Jones

15,60 €
Nėra mokesčio

Tai nuostabus biblinis pasakojimas vaikams apie per kartų kartas laukiamą Gelbėtoją Jėzų, iliustruotas žaismingais piešinėliais. Biblinių istorijų autorė Sally Lloyd-Jones, įkvėpta Timo Kelerio pamokslų, atskleidžia nuostabią Dievo širdį, pabrėždama, kokia didi Jo meilė: „Kur tik eičiau, nesibaigianti, nepasiduodanti, nepalūžtanti, amžina ir begalinė Dievo meilė visada bus su manimi!“.

Kiekis
Išparduota

56
Autorius:
Sally Lloyd-Jones
Išleidimo metai:
2019
Puslapių skaičius:
348
Viršelis:
Kietas
Svoris:
0,760
 

Saugus atsiskaitymas su Paysera

 

Greitas pristatymas į paštomatus

 

Užsakymai ir konsultacija telefonu

„Biblijos pasakojimai apie Jėzų“ – tai istorija, persipynusi per visus Biblijos įvykius. Kad suprastume šią istoriją, turime pažinti visą Bibliją. Jos centre – Kūdikis, nuo kurio viskas priklauso. Visos istorijos – apie Nojų, Mozę ir karalių Dovydą – šnabžda Jo vardą. Jėzus – tarsi pamesta dėlionės detalė, kurią suradus visos kitos sugula į gražų paveikslą.

Knyga „Biblijos pasakojimai apie Jėzų“ puikiai parašyta ir meistriškai iliustruota. Vaikai sužinos, kad Jėzus yra svarbiausias kalbant ne tik apie nuostabią Dievo išgelbėjimo istoriją, bet ir apie jų pačių gyvenimą.

SALLY LLOYD-JONES yra garsi knygų vaikams autorė, puikiai perteikianti biblines tiesas. Ji parašė tris vaikiškas Biblijas, kurios tapo bestseleriais. Viena iš jų – „Pirmoji kūdikio Biblija“ – pelnė Auksinio medaliono apdovanojimą. Mažiesiems skaitytojams ji yra parašiusi daug iliustruotų knygų, tarp jų – „Rankinių draugai“ ir „Laikas sakyti „Labanakt“. Sally yra kilusi iš Anglijos, bet dabar gyvena Niujorke.

JAGO – žymus knygų iliustratorius, pelnęs ne vieną prestižinį apdovanojimą. Tarp jų – 2003 metų Macmillian „Highly Commended“ už vaikiškas iliustracijas vaikams, 2004 metų Jungtinės Karalystės Iliustratorių asociacijos Sidabro apdovanojimą ir Nacionalinės knygų asociacijos „Wow!“ apdovanojimą. Su žmona ir dukrele Jago gyvena Kornvalio mieste, Anglijoje.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį