PAŽADAS. Nuostabi istorija apie mūsų ilgai lauktą Gelbėtoją

Jason Helopoulos / Rommel Ruiz

12,99 €
Nėra mokesčio

Dievas žmonijai davė pažadą.

Koks didis buvo tas pažadas!

Ateis Tas, kuris sutraiškys gyvatės galvą, išvaduos mus iš nuodėmės ir susigrąžins mus sau.

Tik kas Jis?

Skaityti ištrauką

Kiekis

171
Autorius:
Jason Helopoulos / Rommel Ruiz
Leidykla:
VšĮ Reformatų literatūros centras
Išleidimo metai:
2023
Puslapių skaičius:
64
Formatas:
21 x 21
Viršelis:
Puskietis Flexi su atvartais
Svoris:
0,400
Išvertė:
Jurga Grunskienė
ISBN:
978-9955-593-52-2
 

Saugus atsiskaitymas su Paysera

 

Greitas pristatymas į paštomatus

 

Užsakymai ir konsultacija telefonu

Pradžioje Dievas sukūrė visą pasaulį. Per šešias dienas Jis sukūrė žvaigždes danguje, didingus vandenynus, aukštus medžius, gražias gėles, didelius jūrų gyvius ir pačius brangiausius kūrinius – Adomą ir Ievą. Adomas ir Ieva, sukurti pagal Dievo paveikslą, buvo Jo draugai. Tačiau vieną dieną atėjo „blogiausia iš visų dienų“ –  gyvatė juos apgavo, ir jie nusidėjo Dievui. Adomo ir Ievos santykiai su Dievu nutrūko.


Tačiau Dievas žmonijai davė pažadą.


Koks didis buvo tas pažadas! Pažadas išgelbėti! Jis pažadėjo, kad ateis Tas, kuris sutraiškys melagės gyvatės galvą, Tas, kuris išlaisvins žmoniją iš nuodėmės, Tas, kuris atkurs vyro ir moters santykius su Dievu.


Tik kas gi turi galią tai padaryti? Gal Abraomas – didis tikėjimo vyras? Ar Mozė – didis pranašas? O gal Jozuė – drąsus užkariautojas?


Džeisonas Helopulas kviečia kartu su juo leistis į kelionę Biblijos puslapiais, ieškant pažadėtojo Gelbėtojo – pradedant Edeno sodu ir baigiant Betliejaus ėdžiomis. Įtraukiančiomis Romelio Ruizo iliustracijomis ir lengvai suprantama kalba vaikai ir tėvai kviečiami pažinti Pažadėtąjį Gelbėtoją Jėzų Kristų.DŽEISONAS HELOPULAS (Jason Helopoulos, teol. mgr., Dalaso teologijos seminarija) tarnauja Universiteto reformatų bažnyčios (PCA) vyr. pastoriumi Rytų Lansinge, Mičigano valstijoje. Jis reguliariai bendradarbiauja su žurnalu Tabletalk, organizacijomis Gospel Reformation Network, Alliance of Confessing Evangelicals ir Gospel Coalition. Džeisonas yra tokių knygų, kaip Let the Children Worship ir A Neglected Grace, autorius. Džeisonas ir jo žmona Lėja augina du vaikus – Greisen ir Itaną.ROMELIS RUIZAS (Rommel Ruiz) – iliustratorius ir dizaineris iš Dominikos Respublikos, kurio darbai buvo publikuoti įvairiuose leidiniuose, knygose vaikams, filmuose ir animaciniuose serialuose tokioms bendrovėms kaip Cartoon Network, Amazon, Facebook ir Oracle. Su žmona ir dviem mergaitėmis jis gyvena amžinai žaliuojančiuose Ramiojo vandenyno šiaurės vakaruose.

 

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Jums taip pat gali patikti

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Tada prisijunkite arba atkurkite slaptažodį