Dievo ginkluotė

9,50 €
Nėra mokesčio
  • Šešių savaičių trukmės Biblijos skaitymo planas
  • Biblijos ištraukos
  • Refleksijos puslapiai
  • Kasdieniai skaitiniai

Kiekis

Leidykla:
Love God Greatly
Išleidimo metai:
2023
Puslapių skaičius:
181
Formatas:
15,2×22,8cm
Viršelis:
Minkštas
Svoris:
0,320
 

Saugus atsiskaitymas su Paysera

 

Greitas pristatymas į paštomatus

 

Užsakymai ir konsultacija telefonu

Ar jautiesi taip, tarsi eitumei iš kovos į kovą, iš mūšio į mūšį? Ar kartais atrodo, jog tavo mintys, jausmai, sveikata, šeima ir artimieji yra nuolat atakuojami?

Tu ne viena taip jautiesi. Biblijoje nuo pirmųjų Senojo Testamento knygų iki paskutiniųjų Naujajame Testamente kalbama apie tai, kad aplink mus kiekvieną dieną vyksta nuožmus, bet fizinėmis akimis ne visada matomas mūšis. 

Nes mes grumiamės ne su kūnu ir krauju, bet su kunigaikštystėmis, valdžiomis, šio amžiaus tamsybių valdovais ir dvasinėmis blogio jėgomis danguje (Efeziečiams 6, 12).

Mūsų priešas rezga planus, ieško silpnų mūsų vietų, kuriose esame pažeidžiamos, ir klastingai atakuoja mus bei mūsų mylimus žmones. Bet šiame kovos lauke nesame beginklės, nes Dievas mums suteikė Savo ginkluotę. Ginkluotę apsaugai, pasipriešinimui, kovai ir pergalei. Negalime gyventi taip, tarsi priešo nebūtų, ir taip, tarsi mes būtume beginklės. Turime žinoti, kokia yra Dievo ginkluotė, ir išmokti ja kasdien naudotis. 

Nesvarbu, ar esi naujai įtikėjusi, ar vaikštai su Dievu jau daug metų – ši šešių savaičių trukmės Biblijos studija pagilins tavo supratimą apie Dievo mums duotą ginkluotę ir padės tau išmokti ja naudotis.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Tada prisijunkite arba atkurkite slaptažodį