Paulius Berūkštis „Flute Sounds from Heaven“

Paulius Berūkštis „Flute Sounds from Heaven“

7,00 €
Nėra mokesčio

„Flute Sounds from Heaven“ – tai instrumentinis šlovinimo albumas, kurį įrašė jaunosios kartos kompozitorius, fleitininkas ir pianistas iš Kauno, Paulius Berūkštis. Tai minimalistinis soaking worship stiliaus albumas, kuriame skamba tik klavišiniai ir fleita.

Kiekis

7020
 

Saugus atsiskaitymas su Paysera

 

Greitas pristatymas į paštomatus

 

Užsakymai ir konsultacija telefonu

„Flute Sounds from Heaven“ – tai instrumentinis šlovinimo albumas, kurį įrašė jaunosios kartos kompozitorius, fleitininkas ir pianistas iš Kauno, Paulius Berūkštis. Tai minimalistinis soaking worship stiliaus albumas, kuriame skamba tik klavišiniai ir fleita. Albume įrašyti devyni autoriniai Pauliaus Berūkščio kūriniai ir kelios žinomos krikščionių autorių instrumentinės giesmių versijos – Michael W. Smith „Agnus Dei“, Matt Redman „10 000 reasons“ ir Chris Falson „All Honor“.

„Jeigu apsidairysime aplinkui pamatysime milžinišku greičiu skubančią ir savo rūpesčių gausoje paskendusią visuomenę. Šiandien yra tiek daug žmonių, kurie gyvena nesibaigiančiame strese ir niekaip negali atrasti tikro poilsio savo sielai. Albumo „Flute Sounds from Heaven“ pagrindinė žinia, jog iš tiesų egzistuoja dangiška ramybė, kurios reikia kiekvienam žmogui, nepriklausomai nuo jo amžiaus, lyties, socialinės padėties ar laikmečio, kuriame jis gyvena. Tikra ramybė yra reikalinga kiekvienai gyvai sielai. Todėl trokštu, kad Dievo ramybė, kuri pranoksta bet kokį supratimą, apgaubtų klausytojų mintis ir širdis“, – dalinasi Paulius.

Paulius daugiau nei dešimt metų groja ir vadovauja Kauno Krikščionių Bažnyčios šlovinimo grupei, dažnai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose drauge su Arvydu Joffe, Gabriele Gvazdikaite bei kitais muzikantais.

Paklausyti galima čia: https://www.pakartot.lt/album/flute-sounds-from-heaven

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Tada prisijunkite arba atkurkite slaptažodį